خرید باغ و ویلا در منطقه کردان

امروزه با یک نواختی زندگی و بالا بودن خرید و فروش باغ و ویلا در منطقه کردان  مشغله های زندگی انسان بیشتر از گذشته نیاز به داشتن تفریح و استراحت دارند تا بتوانند مدت کوتاهی را دور از مشغله و هیاهو زندگی شهری باشند و در یک مکان زیبا و سرسبز استراحت کنند . اگر ساکن تهران و کرج هستید می توانید با پیمودن مسیر کوتاهی به مکان زیبا و آرامش بخش بروید.

چرا درمنطقه  کردان باغ و ویلا بخریم؟

منطقه کردان یکی از این مکانهای است که میتوانید به عنوان یک سفر کوتاه برای شما باشد اجاره کردن و یا خریدن ویلاهای زیبا و لوکس در کردان کرج است.منطقه کردان یکی از مکان های سر سبز کرج و یکی از روستاهای شهرستان ساوجبلاغ است که این روزها طرفداران زیادی دارد و میزبان مردم در روزهای آخر هفته است قدمت کردان به پیش از قرن 6 بر می گردد .

جستجو برای اجاره ویلا در کردان

 

فاصله منطقه کردان از کرج حدود 25 کیلومتر و از تهران 60 کیلومتر راه است در جاده کردان که طبیعت کوهستانی است و از جذابیت های مناطق کردان است یکی از دلایل پر طرفدار بودن و علاقه مندی مردم به منطقه کردان نزدیکی آن است که بسیاری از افراد حتی مراسم عروسی تولد و دورهمی های خود در این روستا جشن بگیرید و تمام اینا باعث میشود کردان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در استان البرزباشد.

جستجو برای خرید ویلا در منطقه کردان

جاذبه های گردشگری در منطقه کردان

اگر بخواهیم به جاذبه های روستاهای کردان اشاره کنیم یکی از انها رود خانه کردان است آب این رودخانه متعلق به کوه کهار است این رودخانه از ساوجبلاغ  عبور کرده و به رودخانه شور میریزد.

از جاذبه های دیگر این روستا میتوان به فعالیت های ورزشی و تفریحی مثل کوهنوردی کمپ کردان ورزش های هوایی نام برد
نخستین سایت پروازی استان البرز در سال 96 در کردان افتتاح شد همچنین منطقه کردان با دارا بودن کوه های فراوان منطقه مناسبی  برای ورزش های کوهنوردی است.

سرمایه گذاری در منطقه کردان

سرمایه گذاری و افزایش تقاضا خریدو فروش  ویلا در کردان  با توجه به تورم و مسایل موجود افزایش تقاضا رای سرمایه گذاری در املاک مثل خریدن زمین و ویلا رو به افزایش است.آمار و ارقام نشان میدهد که سیر سرمایه گذاری در مسکن کردان در دوسال اخیر سیر صعودی داشته است و از مناطق کردان دو برابر شده است.افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری املاک در کردان همانند بسیاری از شهرهای دیگر قابل پیش بینی بوده و هر ساله به تعداد افرادی که میخواهند در بخش مسکن در کردان سرمایه گذاری کنند افزوده میشود

 

.

 

 

بازدیدها: 29

دیدگاه بگذارید